КИЇВ (QHA) -

7 грудня у Відні (Австрія) скликали 24-й Раду міністрів ОБСЄ, в якій беруть участь заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз, а також міністр закордонних справ Павло Клімкін. Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца на своїй сторінці в Twitter.

Вона зазначила, що делегація США вже не вперше заявила, що не визнає анексію Криму.

— США: ми повністю підтримуємо територіальну цілісність України, ніколи не визнаємо незаконну окупацію та анексію Криму з боку РФ, — написала вона.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін на своїй сторінці в Twitter додав, що «кожне порушення прав людини в Криму має призвести до нових санкцій».

У МЗС Естонії в Twitter повідомили, що засідання почалося з обговорення питань про права людини в Криму.

— Зустріч друзів України на паралельному заході # OSCEMC17. Нам потрібно знайти рішення конфлікту і чинити тиск на Росію з метою відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на своїй сторінці в Facebook підкреслив, що Умеров і Чийгоз, зокрема, зустрілися з міністрами закордонних справ і главами місій країн-членів ОБСЄ: Великобританії, Данії, Іспанії, Канади, Латвії, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, США, Туреччини, Швеції, Естонії.

QHA повідомляло, що німецький уряд засуджує анексію українського Криму і порушення на півострові прав людини, про що постійно вказує російській стороні. У Міністерстві закордонних справ ФРН заявили, що «категорично виступають за відновлення верховенства права та захисту прав людини в Криму».

ФОТО: Twitter МЗС Естонії

QHA