КИЇВ (QHA) -

28 жовтня у Міністерстві закордонних справ у Києві пройшло засідання громадської платформи з питань звільнення політв'язнів.

Про це повідомили на сторінці МЗС України в Фейсбуці.

Зустріч пройшла у форматі відеоконференції з кримськими активістами і родичами політв'язнів.

— Сьогодні ми всі зібралися разом, тут, у Києві, і тимчасово окупованому Криму, і мені особливо приємно, що з нами знаходяться заступники голови Меджлісу Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров, для яких російські тортури вже позаду, — зазначив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

На засіданні були присутні Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, а також спеціальні представники Міністерства закордонних справ з питань звільнення політв'язнів Юрій Яценко та Геннадій Афанасьєв, представники організації КримSOS.

Під час зустрічі учасники обговорили кроки звільнення українських політв'язнів і надання допомоги їх сім'ям в окупованому Криму.

Раніше QHA повідомляло, що Павло Клімкін заявив, що у російських в'язницях перебуває 38 політичних в'язнів з України. Він зазначив, що Росія не може вже винести тиску міжнародного співтовариства з приводу утримання нею політв'язнів.

QHA