КИЇВ (QHA) -

В Україні немає жодного політичного лідера, довіра до якого б переважала над недовірою, йдеться у соціологічному дослідженні Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва, опублікованому 23 січня, передає кореспондент QHA.

Найнижчий рівень довіри мають Арсеній Яценюк ( -81%), Арсен Аваков ( -75%), Олександр Турчинов ( -75%), Юрій Луценко ( -75%) і Андрій Парубій ( -72%)

Крім того, президенту не довіряє 62% опитаних, а прем'єр-міністру — 56%.

— Істотно погіршилася довіра насамперед до Юрія Луценка — на 32% за рік. В цілому ж, навіть у порівнянні з минулим роком, недовіра посилилася, — заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

Порівняно кращий баланс довіри у Святослава Вакарчука ( -5%) і Володимира Зеленського ( -11%).

Крім того, за словами Бекешкіної, абсолютна більшість опитаних заявила, що Україні необхідні нові лідери, але не змогли назвати перспективних кандидатів на цю роль.

— Коли ми запитали, кого ви бачите у якості цих лідерів, це відкрите питання, то ті, кого назвали, серед всього населення не перевищують 2% — відзначила вона.

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова від 27 грудня 2017 року, 3,8% українців вважають, що ситуація в країні покращилася, 69,3% — що погіршилася.

QHA