КИЇВ (QHA) -

Україна та Туреччина домовилися про внутрішні міждержавні паспорти. Про це під час прес-брифінгу в рамках дводенного візиту міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу в Україні повідомив глава МЗС України Павло Клімкін, передає кореспондент QHA.

— У нас діє безвізовий режим. Але в майбутньому громадяни України і Туреччини можуть відвідувати наші держави, не використовуючи звичайні паспорти, але за новими внутрішніми документами. Ми домовилися про це, і нам залишилося доопрацювати технічні деталі, — сказав він.

Як повідомляло QHA, міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу провів зустрічі також із представниками кримськотатарського народу — лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим та головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим. Також Чавушоглу зустрівся з главою всесвітньої асоціації турків-месхетинців в Україні Маратом Расуловим і поспілкувався з президентом Союзу гагаузів України Василем Келогло. У рамках візиту також заплановані зустрічі з главою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

QHA