КИЇВ (QHA) -

Колектив телеканалу ZIK заявив, що на канал готується атака з метою його захоплення, і за цим стоїть Адміністрація президента України. Про це сьогодні, 21 березня, повідомили у прес-службі каналу.

— З усвідомленням всієї серйозності цієї заяви та її наслідків, телеканал ZIK вважає за необхідне терміново повідомити глядацьку аудиторію, правоохоронні органи і міжнародні правозахисні організацій про те, що на наш канал уже найближчим часом готується атака, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі ZIK відзначили, що «силове захоплення Жовтневого палацу, де дислокується телеканал, може статися у будь-який момент».

— За інформацією з надійних джерел, за організацією захоплення стоїть Адміністрація президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій. Отриману нами інформацію підтверджує і той факт, що захоплення телеканалу ретельно планувався заздалегідь. Так, за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 1 березня 2018 року Національна гвардія України в односторонньому порядку без будь-яких пояснень розірвала угоду про охорону телеканалу, — заявили на каналі.

Також наголошується, що цю заяву просять вважати «офіційним зверненням до Адміністрації президента, особисто президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Національної гвардії». Також телеканал звернувся до міжнародних організацій.

Нагадаємо, раніше бізнесмен і власник телеканалу ZIK Петро Димінський заявив, що його переслідують через відмову "віддати телеканал в управління на 3 роки".

За словами Димінського, з такою пропозицією до нього звернулися від імені Адміністрації президента народний депутат Блоку Петра Порошенка Гліб Загорій з дружиною Катериною.

QHA