КИЇВ (QHA) -

Український телеканал UATV почав мовлення у тестовому режимі на окуповані українські території Криму і Донбасу, передає урядовий портал.

Згідно з повідомленням, з телевежі у Чонгарі (Херсонська область) ТОВ «Телемережі України» розпочало трансляцію UATV у тестовому режимі на 50 ТВК потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2.

— З телевежі у Волновасі (Донецька область) концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (РРТ) включив UATV у тестовому режимі на 22 ТВК потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T. Мовлення з телевеж у Чонгарі і Волновасі — це тільки початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов'язання забезпечити повноцінне мовлення UATV на Крим і Донбас. І ми це зобов'язання виконаємо, — заявив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

За його словами, найближчим часом UATV почне мовлення також і на Луганську область.

Генеральний директор ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Людмила Березовська зазначила, що основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацької аудиторії можливістю формувати власний незалежний погляд на події, які відбуваються в Україні.

— Саме цього дуже не вистачає на перенасичених російською пропагандою територіях на лінії розмежування на сході і на адміністративному кордоні з Кримом. Найближчим часом цю нішу разом з іншими українськими телеканалами буде заповнювати і UATV, — підкреслила вона.

Раніше повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України пропонує накласти санкції на російські ЗМІ через втрату частот в анексованому Криму.

Джерело: Урядовий портал

QHA