СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Командиром нового фрегата ВМФ Росії "Адмірал Макаров" став капітан другого рангу Григорій Бреєв, що зрадив Україну навесні 2014 року.

Бреєв брав участь у церемонії підняття прапора на кораблі, яка відбулася вчора, 27 грудня, на суднобудівному заводі "Янтар" у Калінінграді. Фрегат "Макаров" включений до складу 30-ї дивізії надводних кораблів Чорноморського флоту РФ з базуванням в окупованому Севастополі.

Фото Бреєва, зроблене до анексії Криму

Бреєв вже у формі російського офіцера

Інформація про Бреєва є і на сайті "Миротворець".

Там повідомляється, що український офіцер проходив військову службу у Військово-Морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України в зазначені пункти збору.

До зради Бреєв служив у Севастополі (військова частина А4408). Він обіймав посаду заступника командира Севастопольської військово-морської бази.

Родом Бреєв з Вінницької області (Тульчинський р-н, смт. Кирнасівка).

У мережі також є відео, де Бреєв розповідає російським ЗМІ про фрегат "Адмірал Макаров".

Тим часом, як повідомляло QHA, 2018 року російське військове угруповання в тимчасово окупованому Криму посилить протиповітряну оборону новим дивізіоном зенітних ракетних систем С-400.

ЗРС дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронної та інших видів протидії.

QHA