КИЇВ (QHA) -

Національній громадській телекомпанії України загрожують штрафні санкції за незабезпечення участі в проведеному в Києві міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2017» учасниці від Російської Федерації. Про це повідомив у Facebook голова НГТУ Зураб Аласанія.

— Ранок почався з не дуже приємних новин для UA: PBC. Схоже, нас таки чекають санкції за «незабезпечення участі в Євробаченні 2017 учасниці від РФ Юлії Самойлової». І у мене є великий сумнів, що держава в особі СБУ захоче розділити з UA: PBC цю колізію, — написав Аласанія.

За його словами, Європейський союз мовників готує позов щодо України.

— А Європейський союз мовників просто стає в чергу разом із РФ (яка теж, за нашою інформацією, готує свій окремий позов, караючи UA: PBC з політичних причин), — додав він.

Нагадаємо, співачці Юлії Самойловій, яка повинна була представляти Росію на Євробаченні-2017, Служба безпеки України офіційно заборонила в'їжджати на територію країни протягом трьох років. Причиною послужило те, що у 2015 році Юлія Самойлова виступила в місті Керчі (окупований Крим), порушивши тим самим законодавство України.

23 червня стало відомо про арешт у Швейцарії 15 мільйонів євро, внесених Україною в якості гарантії належного проведення пісенного конкурсу «Євробачення» у 2017 році.

При цьому підстави для арешту та його ініціатор названі не були.

ФОТО: інтернет

QHA