КИЇВ (QHA) -

Сьогодні Міністерство закордонних справ України закликало міжнародних партнерів Києва примусити Росію припинити агресію в Україні. Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства.

У повідомленні наголошується, що міжнародні партнери мають запобігти ескалації збройного конфлікту на території України, викликаного загарбницькою політикою Кремля.

— МЗС України закликає партнерів застосувати всі належні засоби, щоб запобігти ескалації міжнародного збройного конфлікту на території України, — відзначають дипломати.

Окрім того, у зовнішньополітичному відомстві відзначили, що місія ООН на Донбасі має стати дієвим інструментом відновлення суверенітету України.

— Місія ООН з підтримки миру, розгорнута по всій окупованій території Донбасу, включаючи райони поблизу тимчасово неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, має стати дієвим інструментом відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, — йдеться у заяві.

Раніше повідомлялося, що в Україні відбудеться міжнародний форум, присвячений 4-річчю окупації Росією Криму — «Захоплений півострів: чотири роки опору», який запланувало Міністерство інформаційної політики України.

Джерело: МЗС

QHA