КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко заявив, що прийде час, і гімн України лунатиме в анексованому Криму та окупованих районах Донецької і Луганської області.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook у зв'язку із 26-річчям музичної редакції гімну України.

Президент, зокрема, згадав, як щиро і з яким завзяттям діти в місті Покровському Донецької області співали гімн України.

— Такі моменти переконують, що український гімн обов'язково лунатиме в українських Донецьку і Луганську, Сімферополі та Севастополі, написав Петро Порошенко.

Нагадаємо, 15 січня 1992 року музична редакція Державного гімну була затверджена Верховною Радою України, що знайшло своє відображення в Конституції України. Автор гімну — український етнограф, фольклорист і поет Павло Чубинський, який восени 1862 року написав вірш «Ще не вмерла України ні слава, ні воля...», якому в майбутньому судилося стати національним, а потім і державним гімном самостійної України.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового дозволу на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України»

QHA