КИЇВ (QHA) -

Головні прикордонні уповноважені України та Білорусі Петро Цигикал і Анатолій Лаппо під час зустрічі у вівторок у Києві домовилися активізувати роботу із залучення міжнародної допомоги на облаштування спільного державного кордону.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

— Сторони домовилися активізувати роботу із залучення міжнародної технічної допомоги на облаштування українсько-білоруського кордону в рамках програм допомоги від уряду США, а саме за програмою Експертного контролю та безпеки кордонів, інструментів Європейського Союзу, — сказано в повідомленні.

Крім цього, сторони обмінялися інформацією щодо охорони українсько-білоруського кордону.

— Було акцентовано увагу на наявності можливостей сторін у нарощуванні зусиль з припинення протиправної діяльності на українсько-білоруському кордоні... Сторони високо оцінили результати проведення прикордонної операції на спільній ділянці кордону в 2017 році та визнали за необхідне продовжити практику проведення таких заходів у 2018 році, — додали в прес-службі.

Раніше QHA повідомляло, що президенти України Петро Порошенко та Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі в Києві обговорили питання врегулювання конфлікту на Донбасі. Глави держав також обговорили розвиток політичного, торговельно-економічного та гуманітарного співробітництва між Республікою Білорусь (РБ) та Україною.

ФОТО: ДПСУ

QHA