КИЇВ (QHA) -

Україна проводить гібридну дипломатію щодо РФ, і ця практика їй на користь не йде. Про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив екс-посол України у США Борис Базилевський, передає кореспондент QHA.

— Не можна визнавати вибори президента РФ у Криму легітимними, оскільки це автоматичне визнання Криму російською територією, сказав він.

Також він наголосив, що якщо вибори президента Росії відбудуться у Криму, то Україна має розірвати з цією країною всі дипломатично відносини.

— Заяви, що в цьому випадку не буде кому захищати права українських громадян на території РФ, неспроможні, стверджує дипломат.

За його словами, в разі розриву дипломатичних відносин запрошується третя держава, якій довіряють обидві сторони, і через неї ведеться спілкування.

Базилевський закликав завжди пам'ятати, що Росія ворог України, і що українці мають бути готові не тільки до локальної, а й повномасштабної війни. Росія робитиме все можливе, щоб підірвати авторитет України на міжнародній арені, переконаний дипломат.

QHA