КИЇВ (QHA) -

Луганське енергетичне об'єднання з 25 квітня припинить поставки електроенергії в окуповані терористами райони Луганської області. Про це в ефірі телеканалу ЛОТ заявив директор об'єднання Володимир Грицай, передає «Ліга.Новини».

Він стверджує, що ЛЕО отримало від ДП «Енергоринок» документи з підписом міністра палива і енергетики Ігоря Насалика про те, що починаючи з вказаної дати будуть повністю припинені поставки електроенергії до ОРЛО.

— Ми отримали документи від державного підприємства «Енергоринок», які підтверджені документами з Міністерства палива та енергетики за підписом міністра Насалика, про те, що з 25 квітня буде повністю припинено перетік електроенергії на неконтрольовану сторону... Наші технічні служби проводять певні заходи, і з 25 квітня, з 00:00 перетікання має бути повністю відключене.

Раніше держкомпанія «Укренерго» — оператор Об'єднаної енергосистеми України — повідомила про факт поставок електроенергії з Росії до окупованих бойовиками районів Донбасу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, українська сторона на переговорах у Нормандському форматі 18 квітня підкреслила, що такі кроки Росії та підтримуваних нею бойовиків на Донбасі, як фактична експропріація українських підприємств і визнання незаконних документів, суперечать Мінським домовленостям і загрожують всьому процесу врегулювання конфлікту.

ФОТО: інтернет

QHA