КИЇВ (QHA) -

Радник голови глави Меджлісу кримськотатарського народу Арсен Жумаділов заявив в ефірі "5 каналу", де спільно з інформаційним агентством QHA («Кримські новини»), Радіо Hayat і «Крим.Реалії» проходить марафон під назвою «4 роки опору», що Україна повинна надати жителям Криму таку альтернативу, коли жителі анексованого півострова будуть гостро бажати повернутися до складу материкової України.

За його словами, за час анексії Криму із заповідника комунізму перетворився на заповідник тотальної корупції і безглуздого управління.

— І ми повинні тут, на материковій Україні показати їм альтернативну картину, що у нас йдуть реформи, немає корупції, немає недоладного управління і є політики, які працюють на благо народу. Тому що там багато хто дивиться з надією на Україну, сказав він.

Жумаділов зазначив, що політики у Києві сфокусували свою увагу на дрібницях і мало думають про те, що можуть запропонувати Криму і кримчанам, коли півострів повернеться до складу України.

— Наприклад, в Одесі дуже складна ситуація з очисними спорудами, як у Криму. Тобто перед тим, як зловтішатися з того, що там відбувається, давайте звернемо увагу на проблеми у своїй країні, сказав він.

Зазначимо, сьогодні, 26 лютого — 4 роки з того дня, коли у Криму багато тисяч громадян України вийшли на акцію на підтримку територіальної цілісності країни, тому що в ніч з 26 на 27 лютого з'явилися "зелені чоловічки".

Нагадаємо, 26 лютого, в День спротиву Криму російській окупації інформаційне агентство QHA («Кримські новини») і Радіо Hayat спільно з «5 каналом» і «Крим.Реалії» проводять марафон під назвою «4 роки опору».

В рамках марафону відбудеться пряма трансляція мітингу на Майдані Незалежності у Києві, який організовує Меджліс кримськотатарського народу і ряд громадських і правозахисних організацій. Цей захід солідарності на підтримку тих громадян України, які проживають в умовах російської окупації у Криму.

Нагадаємо, в цей день 2014 року біля будівлі Верховної Ради Криму пройшов мітинг за збереження територіальної цілісності України і недопущення прийняття парламентом АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії.

У мітингу, організованому Меджлісом кримськотатарського народу, взяли участь близько 15 тисяч кримських татар, українців та кримчан інших національностей.

Саме 26 лютого громадянське суспільство Криму виступило за територіальну цілісність України, не дозволивши Росії та її агентам у Криму провести позачергову сесію парламенту, щоб зімітувати нібито добровільний "перехід" Криму до Росії. Тому цей день по праву вважається Днем спротиву Криму російській окупації.

QHA