ЛОНДОН (QHA) -

У четвер 15 червня українська делегація виступила на засіданні Комітету з безпеки на морі Міжнародної морської організації (ІМО) із заявою про створювані незаконними діями РФ загрози безпеці навігації через заходження суден у закриті морські порти України в АР Крим і Севастополі, повідомляє прес-служба МЗС України.

— Був висловлений рішучий протест у зв'язку з черговою озброєною провокацією з боку РФ — обстрілом 1 лютого 2017 року транспортного літака Військово-морських сил Збройних сил України Ан-26 у районі Одеського газового родовища у виключній (морській) економічній зоні України, — сказано в повідомленні.

МЗС інформує, що після обговорення даної заяви 19 делегаціями країн-членів ІМО, у числі яких — Австралія, Великобританія, Німеччина, США і Франція, більшість підтримала позицію української делегації і в черговий раз засудила незаконну анексію Криму Росією.

У МЗС зазначили, що спроби російської делегації під час засідання щодо України звинуватити ІМО у розгляді питань, які не належать до компетенції організації, не отримали підтримки з боку іноземних делегацій.

ФОТО: інтернет

QHA