АНКАРА (QHA) -

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга висловив подяку Анкарі за те, що турецька делегація в Генеральній Асамблеї ООН проголосувала за оновлену резолюцію про стан дотримання прав людини в окупованому Росією Криму.

Дипломат на своїй сторінці у Twitter написав, що Україна висловлює глибоку подяку Туреччині за значиму підтримку під час голосування по резолюції, "за стратегічне партнерство в дії".

— Дякуємо вам, написав Сибіга турецькою мовою.

Тим часом, голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що необхідно знайти іншу країну для проведення переговорів по забезпеченню миру в Україні замість Білорусі, яка, як відомо, проголосувала в Генасамблеї ООН проти української резолюції щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму.

QHA повідомляло, що 19 грудня Генасамблея ООН схвалила оновлену резолюцію про стан дотримання прав людини в окупованому Росією Криму. За резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, Україна» проголосувало 70 країн (у тому числі і Туреччина), «проти» 26 країн, ще 76 країн «утрималися».

Пізніше глава МЗС України Клімкін, коментуючи прийняття резолюції ООН, заявив, що "Генеральна асамблея ООН прийняла сильну резолюцію про стан дотримання прав людини в окупованому Росією Криму".

QHA