КИЇВ (QHA) -

2 березня Україна, Молдова і Грузія підпишуть спільну Декларацію про регіональну безпеку і перспективи європейської інтеграції трьох країн. Про це повідомив спікер парламенту Молдови Андріан Канду.

Сторони підпишуть Декларацію в ході міжпарламентської конференції «Республіка Молдова, Грузія і Україна: Східне партнерство і сучасні виклики безпеки».

Крім цього, в рамках конференції обговорять питання оборони, енергетичної інфраструктури та поглиблення процесів євроінтеграції.

— Перш за все, ми обговоримо нинішню ситуацію в регіоні, уявімо варіанти врегулювання наявних проблем для подальшої синхронізації дій держав регіону, зокрема Молдови, Грузії та України з метою протидії регіональним викликам безпеки. Обговоримо також питання оборони, реалізації проектів, пов'язаних із розвитком енергетичної інфраструктури, здійснення реформ і поглиблення процесів європейської інтеграції наших країн, — зазначив Канду.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр у справах європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що Україна виконала угоду про асоціацію з ЄС менше ніж наполовину. Вона також повідомила, що парламент за підтримки уряду прийняв 23 системних закони, які дають можливість впроваджувати угоду про асоціацію через підзаконні акти.

Джерело: Укрінформ

QHA