КИЇВ (QHA) -

Україна перевірить військові формування в Ростовській області, тобто поряд із державним кордоном. Про це повідомляє джерело з посиланням на Міноборони РФ.

— Російська Федерація дала згоду на дану інспекцію, процитувало агентство начальника російського національного Центру зі зменшення ядерної небезпеки Сергія Рижкова.

За його словами, «визначений Україною вказаний район розташований у Ростовській області і займає площу близько 16 тисяч квадратних кілометрів».

Україна «запитала РФ про проведення на її території інспекції зазначеного району в рамках Віденського документу 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки».

Подібні заходи проводяться з метою визначення масштабів здійснюваної в межах зазначеного району та такій, що підлягає попередньому сповіщенню військовій діяльності (або підтвердження відсутності такої сповіщуваної військової діяльності). В ході роботи інспектори отримують брифінги від командирів військових формувань і частин, які перебувають у межах зазначеного району.

— Брифінги командирів містять узагальнену інформацію про структуру та завдання підпорядкованих військових частин, уточнив посадовець.

Нагадаємо, що підрозділи протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання «Південь» спільно з підрозділами бойового забезпечення 13 січня провели тактико-спеціальні заняття у Херсонській області.

ФОТО: інтернет

QHA