КИЇВ (QHA) -

Україна проінформувала Підкомітет з людського фактору, підготовки і несення вахти Міжнародної морської організації (ІМО) про недійсність документів, які видаються морякам на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя. Про це повідомляє інтернет-представництво посольства України у Великобританії.

— Будь-які документи (як кваліфікаційні, так і посвідчення особи моряка), видані після 15 липня 2014 року «капітанами морських портів» на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя є недійсними, не створюють жодних правових наслідків і, за своєю суттю, повинні вважатися підробленими,  повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, згідно зі ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що будь-які органи, їхні посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їхня діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані або призначені в порядку, який не передбачений законом.

ФОТО: інтернет

QHA