КИЇВ (QHA) -

Глави парламентів України, Грузії і Молдови обговорили можливість створення міжпарламентської асамблеї, повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій сьогодні, 6 березня, на брифінгу у Києві.

— З огляду на необхідність поглиблення співпраці на Чорному морі, я вийшов з ініціативою створення тристоронньої міжпарламентської асамблеї Україна — Молдова — Грузія, тим більше зважаючи на те, що наші три країни мають окуповані російським агресором території, — сказав Парубій.

За словами спікера ВРУ, голови парламентів Молдови і Грузії підтримали таку ініціативу. Надалі вона буде опрацьована парламентськими комітетами і схвалена парламентами трьох країн.

— Сподіваюся, це станеться вже цієї весни, і на початку літа ми зможемо провести масштабну регіональну конференцію глав і представників парламентів Балто-Чорноморської дуги у Києві, — додав спікер.

Раніше QHA повідомляло, що Україна, Молдова і Грузія підпишуть Декларацію про перспективи євроінтеграції під час міжпарламентської конференції «Республіка Молдова, Грузія і Україна: Східне партнерство і сучасні виклики безпеки».

QHA