АНКАРА (QHA) -

Під час офіційного візиту прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Турецької Республіки було підписано Угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян.

Про це у Twitter повідомив посол України e Турецькій Республіці Андрій Сибіга, опублікувавши фотографію підписаного ним документу.

Згідно з домовленістю, громадяни України та Туреччини, які користуються паспортами у формі ID-карти з безконтактним електронним носієм, зможуть в'їздити, виїздити, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини і України відповідно терміном до 90 днів протягом 180 днів.

У повідомленні прес-служби урядового порталу пізніше зазначили, що реалізація положень Угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між країнами та інтенсифікації контактів у соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Крім того, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та головою Ради вищої освіти Турецької Республіки Єктою Сарач був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Радою вищої освіти Турецької Республіки у сфері вищої освіти.

Документ закріплює домовленості, досягнуті під час офіційного візиту президента України Петра Порошенка до Турецької Республіки 9-10 березня 2016 року та голови Ради вищої освіти Турецької Республіки Єкти Сарач в Україну 23 травня того ж року.

ФОТО: інтернет

QHA