КИЇВ (QHA) -

Україна розробляє список осіб, на яких можуть бути поширені санкції після проведення виборів президента Росії в анексованому Криму, заявив журналістам глава МЗС України Павло Клімкін.

За його словами, в списку маються на увазі персональні санкції щодо тих, хто бере участь в організації цих виборів або сприяє їхньому проведенню.

— Ми зараз працюємо над відповідним списком, але нам необхідно пройти ще процедуру верифікації. Однак, найближчим часом ми його нашим партнерам передамо, — сказав він.

Він додав, що передасть відповідний список на зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Європейського Союзу в Брюсселі 19 березня, а також підніме питання на переговорах з представниками держав "Великої сімки" (G7). Зокрема, зазначив глава МЗС України, йдеться про заборону згаданим особам на в'їзд до країн ЄС.

— Я буду говорити з міністрами про те, що санкції в майбутньому мають піднімати ціну окупації не тільки у відношенні до окупованого Криму, а й у відношенні до всієї Росії, — пояснив П. Клімкін.

Нагадаємо, 13 березня глава МЗС України Павло Клімкін звернувся до жителів анексованого півострова з проханням не допомагати окупантам організовувати незаконні вибори і не брати участі в них.

QHA