ВАРШАВА (QHA) -

Повідомляється, що Україна і Грузія погодили позиції щодо політики Східного партнерства та подальшої протидії російській агресії. Міністри рішуче засудили агресивну політику Російської Федерації, яка грубо порушує міжнародне право та створює загрозу міжнародній безпеці. Сторони підтвердили прихильність щодо політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та Грузії.

Клімкін та Джанелідзе звірили позиції щодо подальшого розвитку проекту ЄС «Східне партнерство», а також обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці.

Також глава МЗС України обговорив актуальні питання двосторонніх відносин та міжнародної проблематики з міністром закордонних справ Білорусі Володимиром Макеєм. Сторони наголосили на важливості продовження довірчого політичного діалогу на всіх рівнях та активізації торгово-економічної співпраці.

Серед перспективних планів домовилися опрацювати спільні заходи із вшанування річниці Чорнобильської катастрофи, а також святкування 345-ї річниці від дня народження гетьмана Пилипа Орлика.

Нагадаємо, в кінці березня у міністерствах закордонних справ Грузії та Польщі засудили агресію РФ проти України, окупацію Криму та висловилися за збереження санкцій.

ФОТО: інтернет

 

QHA