КИЇВ (QHA) -

У Києві відбулися українсько-азербайджанські консультації з питань двосторонньої співпраці.

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

— У контексті виконання домовленостей, досягнутих у рамках офіційного візиту в Азербайджан міністра закордонних справ України П. Клімкіна, 9 листопада 2017 року у м. Київ відбулися українсько-азербайджанські консультації з питань двосторонньої співпраці на рівні директорів територіальних департаментів міністерств закордонних справ України В. Боднара та Азербайджанської Республіки І. Мухтарова,  сказано у повідомленні.

Сторони обговорили питання міжнародного характеру, зокрема питання «активізації політичного діалогу на найвищому рівні».

Сторони констатували незмінність позицій щодо підтримки територіальної цілісності України та Азербайджанської Республіки, а також домовилися продовжувати підтримувати одне одного з цього питання на міжнародному рівні, додали у МЗС.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час візиту в Канаду взяв участь в українсько-канадському круглому столі з питань співпраці в аерокосмічній сфері, де запропонував спільні проекти у літакобудуванні та освоєнні космосу. Зокрема, Україна пропонує Канаді об'єднати зусилля для реалізації ряду проектів у аерокосмічній галузі, зокрема у літакобудуванні, будівництві супутників і створенні стартової платформи для космічних запусків.

QHA