КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України заявили, що до осіб, які брали участь у виборах в окупованому Криму, будуть застосовувати санкції. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

Він зазначив, що під санкції потраплять спостерігачі, громадські активісти або політики, які відвідували окупований Крим для участі в спостереженні за виборами. Ці особи «пізніше потраплять під заборону на в'їзд до України».

— Ми постійно підкреслюємо, що Крим — це Україна. До всіх міжнародних організацій та партнерів звертаємося з чітким сигналом: будь-яка участь у процесі голосування на території Криму є нелегальною, — зазначив Боднар.

Він додав, що МЗС України буде відповідним чином реагувати на такі ініціативи проведення виборів на окупованій території Кримського півострова.

QHA повідомляло, що державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон заявив, що санкції США спрямовані на те, щоб покарати Росію за анексію Криму і втручання в ситуацію в Україні. Він зазначив, що санкції «залишаться в силі доти, поки Росія не скасує дії, які викликали їх».

QHA