НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Переважна більшість країн-учасниць засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в окупованому Криму висловила підтримку цілісності України. Про це повідомляється на сайті представництва України при ООН.

— Переважна більшість держав-членів РБ ООН висловила повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і відзначила незаконні дії РФ в Криму. Проведення засідання показало, що тимчасова російська окупація АР Крим та Севастополя продовжує перебувати в полі зору міжнародного співтовариства і на активному порядку денному РБ ООН, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль на засіданні Ради безпеки ООН закликала посилити санкції проти Російської Федерації через проведення незаконних виборів в окупованому Криму. Вона нагадала, що на окупованому півострові тривають репресії, зокрема проти кримських татар.

Нагадаємо, 15 березня Рада безпеки ООН провела спеціальне засідання у форматі Арріа, присвячене проведенню незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

QHA