ГЕНІЧЕСЬК (QHA) -

Генічеський районний суд задовольнив позов учасника бойових дій на Донбасі з Криму, журналіста Михайла Новосельцева до місцевої міській раді. Про це повідомило кримське видання з посиланням на коментар самого кримчанина.

Позовна заява переселенця з Криму стосувалася неаргументованої відмови Генічеської міської ради у прийомі документів про виділення земельної ділянки.

— Це очікуване рішення, яке повністю відповідає висновкам контролюючого органу. Міській раді судовий збір потрібно сплатити, тобто вони незаконно ще бюджету міста завдали шкоди, але вони вирішили знов-таки подавати на апеляцію і ще грошей витратити незрозуміло на що. Якби вони відреагували вчасно на вимоги контролюючого органу, то не було б ні суду, ні витрат, повідомив заявник журналістам.

Тепер кримчанин має намір подати нову заяву про надання йому передбаченого статтею 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту» земельної ділянки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, рішенням від 21 березня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним обмеження права на вивезення особистих речей з території тимчасово окупованого Криму згідно з указом уряду №1035.

ФОТО: інтернет

QHA