АНКАРА (QHA) -

З 6 січня у Туреччині набули чинності 3 нових урядових укази, які покликані сприяти боротьбі з терористичними загрозами у республіці. Про це повідомляє офіційний вісник турецького уряду Rezmi Gazete.

Так, згідно з указом №679 були закриті 83 НУО, чия діяльність могла становити загрозу національній безпеці держави.

Указ №680 дозволяє співробітникам поліції Туреччини отримати доступ до особистих даних користувачів соцмереж та здійснювати спостереження в мережі інтернет.

Указ №681 — документ, який регламентує процес позбавлення громадянства турків, які залишили батьківщину в разі їхньої неявки протягом 3 місяців на запрошення на допит у правоохоронні органи Туреччини.

Нагадаємо, як передавало QHA, режим надзвичайного стану у Туреччині офіційно продовжено на три місяці. Таке рішення було запропоноване і схвалене турецьким парламентом. Як заявив віце-прем'єр Нуман Куртулмуш, режим НС офіційно вводиться о 01:00 19 січня і триватиме до 19 квітня. Він пояснив, що головною причиною прийнятого рішення є терористичні акти, що дедалі почастішали у Туреччині, і головною мішенню яких є турецька нація, її єдність і майбутнє країни.

ФОТО: інтернет

QHA