АНКАРА (QHA) -

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу у телефонній розмові з держсекретарем США Джоном Керрі заявив, що у вбивстві посла РФ Андрія Карлова винні терористи організації FETÖ Фетхуллаха Ґюлена, який зараз проживає у штаті Пенсільванія, США. Він зазначив, що ця інформація відома як Туреччини, так і Росії. Про це повідомляє агентство Анадолу.

Офіційний представник Держдепу США Джон Кірбі пізніше на брифінгу висловив стурбованість щодо звинувачень, що пролунали на адресу США з приводу вбивства посла.

— Ми стурбовані твердженнями про те, що США причетні до замаху на російського посла або ж підтримували це вбивство тільки через те, що Фетхуллах Гюлен на даний момент перебуває у США. Це безглузде звинувачення. Немає нічого, що доводило б істинність цих тверджень, наголосив Кірбі.

Нагадаємо, як передавало QHA, 19 грудня на посла Росії у Туреччині Андрія Карлова було скоєно замах просто під час його виступу на відкритті галереї у Центрі сучасного мистецтва. Терорист, який стояв за спиною посла, спочатку відкрив вогонь в повітря, а потім вистрілив йому в спину. Трохи згодом зал спорожнів, і нападник знову вистрілив у російського дипломата. Пізніше посол помер у лікарні.

ФОТО: інтернет

QHA