БЕРЛІН (QHA) -

В оприлюдненій 3 липня передвиборчій програмі партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) канцлера Німеччини Ангели Меркель і баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС) під керівництвом Хорста Зеєгофера згадується про конфлікт в Україні та його причетність до європейської безпеки в цілому, пише DW.

У тому розділі передвиборної програми ХДС/ХСС, де мова йде про безпеку Європи, відзначається, що у даний час «територіальна цілісність України поставлена ​​під питання через російську агресію».

У документі також сказано, що «європейці повинні послідовніше, ніж раніше, брати свою долю у власні руки».

— Європа здатна захищати свої інтереси і брати на себе міжнародну відповідальність. І в разі потреби також може спільними зусиллями себе захистити.

У своїй програмі представники ХДС/ХСС також закликали Росію виконувати Мінські угоди.

— Ми повинні усвідомлювати нашу геостратегічну відповідальність за свободу і мир і допомагати у залагодженні конфліктів неподалік від нас. Тому ЄС доклав зусиль у врегулюванні конфлікту між Росією та Україною.

Нагадаємо, чинний німецький уряд виступає одним із активних учасників так званого «нормандського формату» за участю Парижа, Києва та Москви.

Як повідомляло QHA, під час зустрічі в Гамбурзі французького лідера Еммануеля Макрона і канцлера Німеччини Ангели Меркель з президентом Росії Володимиром Путіним планується обговорення ситуації в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA