ВАШИНГТОН (QHA) -

У рамках пакету нових санкцій проти Росії, які напередодні підтримала палата представників Конгресу США, передбачене створення «Фонду протидії російському впливу».

Про це повідомляється на сайті посольства України в США.

Відзначається, що до бюджету Фонду буде закладено 250 млн дол. на 2018-2019 фінансові роки. Також на реалізацію ініціатив щодо підтримки енергетичної безпеки України передбачається виділення 30 млн дол.

Крім цього, у законопроекті «Протидія противникам Америки шляхом санкцій» визначено, що політикою Сполучених Штатів є підтримка уряду України у відновленні суверенітету і територіальної цілісності; осуд і протидія всім дестабілізуючим зусиллям уряду РФ в Україні; невизнання незаконної анексії Криму урядом РФ або відторгнення будь-якої частини території України з використанням військової сили; надання допомоги з реформування енергетичного сектора України та зменшення залежності від російських енергетичних ресурсів; продовження протидії реалізації проекту «Північний потік-2».

Як повідомляло QHA, палата представників Конгресу США переважною більшістю підтримала пакет нових санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї.

Законопроект отримав 388 голосів членів палати, всього 2 проголосували проти. Тепер закон повинен пройти через Сенат, після чого буде відправлений до Білого дому на підпис президента.

ФОТО: інтернет

QHA