ВАШИНГТОН (QHA) -

Американське видання Buzzfeed опублікувало 35-сторінкову доповідь про збір російськими спецслужбами компромату на 45-го президента США Дональда Трампа. Як стверджують у виданні, документ підготовлений неназваним колишнім співробітником британської розвідки для політичних опонентів Трампа.

У документі містяться відомості про те, як Трамп 2013 року під час його перебування у Москві проводив дозвілля. Зокрема там фігурують матеріали прослухування російськими спецслужбами номера готелю Ritz Carlton, де проживав Трамп, і куди, як сказано у документі, запрошував повій.

При цьому у виданні вказується, що дана доповідь вже було обговорена у середовищі американських спецслужб та істеблішменту. Офіційно оголошена позиція по документу — дані звідти неможливо ані підтвердити, ані спростувати.

При цьому новообраний президент США висловив обурення опублікуванням даної доповіді через свою сторінку у Twitter, назвавши роботу ЗМІ «політичним полюванням на відьом».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, новообраний 45-й президент США Дональд Трамп пообіцяв побудувати військово-морський флот для запобігання новим загрозам з боку Росії та Китаю. Під час зустрічі з представниками розвідки на початку січня він переконався у кіберагресії РФ і посилив після цього риторику щодо Путіна і Росії у своїх інтерв'ю.

ФОТО: інтернет

QHA