ЧИКАГО (QHA) -

Американські та російські активісти у Москві й Чикаго провели спільну паралельну акцію-флешмоб, під час якої виступили за припинення анексії Криму та війни у Сирії.

У російській столиці активісти були з плакатами: «Зупиніть війну у Сирії, Україні, Грузії» і «Терористи — не мусульмани Криму, а загарбники з Кремля».

У американському Чикаго учасники акції в українських різдвяних костюмах виступили із закликом: «Russia out of Crimea» ("Росія, йди з Криму").

— Навколосвітній флешмоб, в якому й ми взяли участь у Москві. Ми також (як і Девід) висловили гнів з приводу бомбардувань, окупації, загибелі мирних жителів Сирії — незважаючи на запевнення тирана Путіна, що війська РФ виведені, що нібито у Сирії тиша й спокій. Це брехня! Асад і Путін — військові злочинці. Їх необхідно заарештувати і доправити до Гаазького трибуналу, — заявив американський активіст Девід Турпін.

Російська активістка Віра Лавришина опублікувала фото з акції.

Нагадаємо, 6 січня у російському Санкт-Петербурзі відбулася акція на підтримку політв'язнів РФ.

Близько півтора десятка активістів вийшли на Невський проспект з плакатами проти політики придушення громадянських свобод в Росії, розширення спектра застосування "політичних" статей Кримінального кодексу і прийняття нових репресивних законів.

QHA