МОСКВА (QHA) -

Кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак відвідувала анексований Крим до ухвалення владою України постанови про порядок відвідування анексованого півострова. Про це заявила представник політика Ксенія Чудінова, прокоментувавши внесення Собчак до бази даних сайту «Миротворець».

За її словами, це було наприкінці травня — початку червня 2014 року, коли Собчак готувала незалежний репортаж для російських ЗМІ.

Чудінова зазначила, що постанову про порядок відвідування анексованого півострова уряд України схвалив у 2015 році.

— Собчак з (журналістом Антоном) Красовським їздили до Криму для незалежного репортажу мало не в кінці травня — початку червня 2014 року. Постанова Кабінету міністрів про порядок відвідування Криму — взагалі від 2015 року, — сказала Чудінова.

Раніше повідомлялося, що Собчак потрапила до бази даних сайту "Миротворець" через візит до окупованого Росією Криму в квітні та липні 2014 року.

Нагадаємо, раніше Собчак заявила, що у першу чергу їде в Крим для спілкування з кримськими татарами, які, за її словами, «дуже незадоволені тією ситуацією, яка там склалася».

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter назвав шизофренією ідею кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак відвідати анексований Крим для спілкування з виборцями.

QHA