МОСКВА (QHA) -

Під час щорічної прямої лінії президент РФ Володимир Путін прокоментував слова українського президента Петра Порошенка, який процитував відомий вірш Михайла Лермонтова «Прощай, немытая Россия» на концерті з нагоди введення безвізового режиму з ЄС у Києві 10 червня, зазначивши, що йому розповіли про це «буквально вчора ввечері».

Російський президент похвалив Порошенка за знання російської класики.

— По-перше, це говорить про те, що він знає російську класику, цікавиться російською літературою. За це похвалю, заявив він.

При цьому Путін додав, що Михайло Лермонтов був людиною прогресивною і жадав поліпшення внутрішньополітичної ситуації в Росії. Далі президент країни-агресора спробував зробити літературний аналіз процитованого вірша:

Він (Лермонтов) нікуди не виїздив, насправді. Можливо, Петро Олексійович таким чином подає нам сигнал, що він теж нікуди не збирається? Він робить це тонко так, з оглядкою на ура-патріотів і справжніх націоналістів-придурків, які бігають там зі свастикою. Але нам говорить, що у нього інтереси в Росії, і я нікуди не збираюся.

Не обійшлося і без прямих образ, причому чомусь на адресу сексуальних меншин.

— Це тільки припущення. Швидше за все, він хотів показати своїм виборцям, що він виконує дані обіцянки, робить цивілізаційний вибір, як зараз часто кажуть у керівництві України, веде країну до Європи. До речі кажучи, там, куди він збирається, цих «блакитних мундирів» більше, ніж у нас. Так нехай він не розслабляється особливо, аби чого не сталося. Нехай уважно поглядає на всі боки, очевидно, пожартував глава РФ.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко на концерті з нагоди введення безвізового режиму з ЄС в Києві процитував вірші класиків російської літератури Михайла Лермонтова та Олександра Пушкіна, назвавши цю подію остаточним розривом відносин нашої країни з Російською імперією.

ФОТО: інтернет

QHA