БЕЛГРАД (QHA) -

У столиці Сербії затримали двох громадянок України, які намагалися зробити кадри будівлі старого Генштабу Сербії за допомогою дрона, повідомляють ЗМІ Сербії.

Разом з українками також затримані двоє американців.

У ЗМІ відзначають, що затримані українки — з Луганська. Затриманих передали в руки поліції, справа перебуває на розгляді прокуратури і поліції.

Затримані намагалися зняти будинок старого Генерального штабу, де сьогодні розміщені Агентство військової розвідки та Агентство військової безпеки Сербії.

Арешт іноземних громадян підтвердив президент Сербії Александар Вучич, який сказав, що це не "щось небезпечне". І зазначив, що більше інформації він отримає після зустрічі з представниками сербських спецслужб.

За даними сербських ЗМІ, будівля є важливою в командній системі армії Сербії, оскільки значну частину своєї діяльності в ній проводить міністр оборони Александр Вулін.

Нагадаємо, депутати Сербської радикальної партії виступили з пропозицією визнати Крим російським. На їхню думку, Белград не може очікувати на підтримку Москви стосовно спірних територіальних питань, якщо сам не визнає територіальної цілісності Росії.

QHA