СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сімферополь виявився на 70-му місці в "Екологічному рейтингу російських міст-2017", який підготували експерти Загальноросійського народного фронту спільно (ОНФ) з Мінприроди Росії.

За словами глави Мінприроди Росії Сергія Донського, цього року в рейтингу взяла участь рекордна кількість міст (всього — 103), у тому числі регіональні центри суб'єктів і міста з населенням понад 100 тис. осіб.

— Крім того, більше 30 міст отримали в рейтингу найнижчі місця — за те, що їхнє керівництво не надало повну інформацію про екостани. Це Благовєщенськ, Іваново, Калінінград, Красноярськ, Магнітогорськ, Нижній Новгород, Петрозаводськ, Псков, Смоленськ, Тверь, Томськ і інші, — сказав він.

На думку експертів ОНФ, керівники цих міст приховують від громадськості реальну екологічну обстановку, що є порушенням права громадян на відкриту інформацію про стан навколишнього середовища. У зв'язку з цим "фронтовики" звернуться до наглядових органів з метою провести перевірку екологічного стану міст, які продемонстрували низькі показники в екологічному рейтингу.

Нагадаємо, шторм, що насувається на Крим, може спровокувати надзвичайні ситуації, пов'язані з підтопленням низин, перебоями зі світлом і зв'язком.

Як повідомляють синоптики, з сьогоднішнього дня півострів накриють сильний вітер з поривами до 25 м/с, зливові дощі та сніг у горах. Через це окупаційною владою в Криму оголошене штормове попередження.

Джерело: РИА Новости

QHA