МОСКВА (QHA) -

Басманний суд Москви за клопотанням Слідчого комітету заочно заарештував прокурора Головної військової прокуратури України Руслана Кравченка і слідчого з особливо важливих справ Вадима Приймачка, повідомляє «Фонтанка».

Як повідомили виданню в Басманному суді Москви, Кравченко і Приймачок є обвинуваченими у кримінальній справі, порушеній за статтею 299 російського КК «Притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності або незаконне порушення кримінальної справи, поєднане з обвинуваченням особи у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину».

Коментуючи дану інформацію на своїй сторінці в Фейсбук, головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що прокурору Головної військової прокуратури Руслану Кравченку і слідчому з особливо важливих справ Вадиму Приймачку буде виділена охорона.

Матіос пояснив, що для зазначення особистих даних у постанові на арешт слідком РФ встановив адреси проживання військових прокурорів з відкритого (коштує 20 грн) реєстру нерухомості українського Мін'юсту.

Нагадаємо, Руслан Кравченко в даний час підтримує обвинувачення в заочному судовому процесі над екс-президентом Віктором Януковичем у справі про держзраду.

Вадим Приймачок домігся через суд права на вилучання документів в адміністрації президента Росії на вулиці Іллінка в Москві. У минулому році прокуратурою України порушено і розслідується справа щодо міністра оборони Сергія Шойгу і сімнадцяти російських чиновників.

Як повідомляло QHA, збіглий екс-президент України Віктор Янукович в ефірі російських державних телеканалів заявив, що не хоче брати участь у судовому процесі над ним у справі про державну зраду навіть у режимі телеконференції.

ФОТО: інтернет

QHA