МОСКВА (QHA) -

Сьогодні, 16 лютого, Верховний суд Росії відмовив у задоволенні вимоги кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак про визнання незаконною реєстрацію Володимира Путіна в якості кандидата на виборах глави держави.

— У задоволенні адміністративного позову Собчак Ксенії Анатоліївни про скасування постанови ЦВК Росії від 6 лютого 2018 року "Про реєстрацію кандидата на посаду президента Російської Федерації Володимира Володимировича Путіна" відмовити, — повідомив рішення ВС суддя Микола Романенков.

Таким чином, Верховний суд РФ не побачив порушення законодавства у діях ЦВК, яка зареєструвала Путіна в якості кандидата на вибори президента, а також визнав таким, що суперечить Конституції його висунення на цю посаду.

Раніше повідомлялося, що опозиційний політик і кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак подала до суду позов із закликом зняти Путіна з передвиборної гонки. На її думку, Путін вже відбув встановлені згідно із законом три терміни президентства раніше, а значить, не може брати участі у виборах 2018 року.

QHA