КИЇВ (QHA) -

Депутати Верховної Ради України ініціювали процедуру припинення громадянства колишнього глави Державної фіскальної служби Романа Насирова. Процедура може бути запущена при наявності офіційних доказів наявності у нього другого громадянства. Про це повідомив глава фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов, передає «Українська правда».

— Є процедурні моменти. Повинні бути офіційні підтвердження, офіційні свідоцтва. Якщо якась із силових структур має офіційне підтвердження, не чутки, не щось з інтернету — то вони повинні йти за процедурою і виносити це питання в зал (Верховної Ради. — Ред.), — заявив він.

Глава фракції БПП зазначив, що всі депутати, які мають громадянство інших країн, крім України, також повинні бути позбавлені громадянства, щоб не мати доступу до державної таємниці.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 22 червня 2016 року НАБУ і САП викрили схему розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ВАТ «Укргазвидобування».

У рамках цієї справи був затриманий глава ДФС Роман Насиров, якому інкримінували злочин за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

9 березня Насирову оголосили рішення суду: він був заарештований на два місяці з правом внесення застави. Пізніше дружина затриманого внесла за нього заставу розміром 100 млн грн.

17 квітня 2017 року Романа Насирова обрали президентом Федерації дзюдо України.

ФОТО: інтернет

QHA