КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України від фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко заявила, що у четвер, 22 березня у Верховній Раді покажуть відео, яке вкаже на причетність нардепа Надії Савченко на участь у кримінальній справі.

За її словами, у середу буде розглядатися питання в Комітеті парламенту про притягнення до кримінальної відповідальності Савченко.

— Генпрокурор буде у четвер. Фракція БПП буде голосувати за усі три позиції — зняття недоторканності, арешт і затримання. Відео, яке ви побачите на засіданні, шокує все суспільство, — сказала Луценко.

Вона також зазначила, що останні події — ланки одного ланцюга, "адже Путін розуміє, що Україну військовим протистоянням взяти не можна і буде продовжувати дестабілізацію ситуації всередині країни"

— Те, що ми бачили на акціях протесту Курченко — Саакашвілі, Савченко — Рубан — яскравий прояв тих диверсійних груп з українським контекстом, через наших депутатів, псевдоактівістів і патріотів. Ви пам'ятаєте, що відбувалося під час голосування про реінтеграцію Донбасу ... Ми не знаємо сірих «конячок», які є у парламенті. Тому наша фракція буде підтримувати законопроект про дозвіл на огляд речей депутатів при вході до парламенту. Ми його вже зареєстрували і будемо підтримувати, — зазначила Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Савченко потрапила до бази даних сайту «Миротворець».

QHA повідомляло, що 15 березня народного депутата Надію Савченко вивели із сесійної зали Верховної Ради. Савченко вивели із зали нардепи Висоцький, Левус і Бондар, оскільки у неї виявили пістолет і ручну гранату.

Генеральний прокурор Юрій Луценко у залі Верховної Ради звинуватив народного депутата Надію Савченко у підготовці теракту і заявив, що буде домагатися її арешту.

QHA