МОСКВА (QHA) -

З приводу зустрічі президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом, яка відбудеться раніше, ніж зустріч глави США з президентом РФ Володимиром Путіним, у Кремлі заявили, що «гонка недоречна».

Таку думку висловив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

На питання про те, чи може інформація президента України, викладена керівництву США, вплинути на американсько-російські відносини, Пєсков відповів:

— Ми не вважаємо, що тут доречно влаштовувати якісь гонки.

За словами прес-секретаря Путіна, Білий дім дасть «сигнал на користь необхідності імплементації Мінських домовленостей».

Також Пєсков зазначив, що інформація «з реальним станом справ з українським врегулюванням у Вашингтоні добре відома, і за бажання у Вашингтоні можуть ознайомитися з усіма нюансами і з усіма зобов'язаннями, які лежать на Києві згідно з підписаними в Мінську домовленостями».

Він підкреслив, що переговори глав України і США, що стосуються двосторонніх відносин — «це суверенна справа двох країн». Також Пєсков заговорив про ігноровані російською стороною Мінські домовленості:

— Звичайно ж, ми хотіли б сподіватися, що ці контакти на вищому рівні будуть використані нашими американськими колегами для того, щоб послати до Києва потужний сигнал на користь необхідності імплементації Мінських домовленостей.

Пєсков додав, що Москва не готує вимоги для Вашингтона для нормалізації двосторонніх відносин, обговорення проблем йде у «рутинному порядку», і сторони доводять один для одного «теми, які викликають дискомфорт, які є подразниками».

— Коло цих тем відоме, але поки констатувати початок конструктивного обговорення ми не можемо.

Як повідомляло QHA, президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки проведе низку зустрічей і переговорів, серед яких зустріч з главою США Дональдом Трампом.

ФОТО: інтернет

QHA