КИЇВ (QHA) -

Під час обшуку помешкання затриманого екс-"міністра охорони здоров'я" анексованого Криму Петра Михальчевського знайшли документи, які вказують на те, що він переїхав з півострова через тиск російських силовиків.

Про це в інтерв'ю QHA повідомив заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко.

У Києві колишній "міністр охорони здоров'я" працював у медичному закладі, але не займав керівну посаду. Також стало відомо, що у Михальчевського не було заборони на в'їзд на материкову частину України, але він знаходився на контролі СБУ.

— У прокуратурі є матеріали, які дозволяють стверджувати, що він не добровільно покинув півострів. У нього виникли "труднощі" з незаконно створеними правоохоронними органами, — розповів Удовиченко.

За словами заступника прокурора, насьогодні більше 60 обвинувальних актів щодо кримських чиновників спрямовані в суди, а процеси над деякими з них повинні розпочатися незабаром.

Раніше QHA повідомляло, що Михальчевський залишив Крим два з половиною роки тому, а за час перебування на материковій частині України встиг знайти роботу. Про це в коментарі QHA повідомив екс-керівник зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

На початку січня у Києві чиновника затримали співробітники СБУ.

Пізніше стало відомо, що Михальчевського заарештували на один місяць. Його підозрюють у зраді і сприянні в проведенні незаконного референдуму в Криму

QHA