КИЇВ (QHA) -

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим має намір започаткувати роботу з протидії російській агресії, яка надходить безпосередньо з території окупованого Криму. Про це під час круглого столу у Києві, присвяченого 25-річчю створення Представництва, заявив Постійний Представник Президента України в АРК Борис Бабин.

— Окупація Криму сьогодні не є завершеним явищем. Півострів є плацдармом для поширення російської агресії і в інші регіони, навіть країни, як це відбувається на Близькому Сході ... Як казав пан Черчілль, сьогодні ми не маємо кінець, і навіть початок кінця, сьогодні початок початку. Так ось, сьогодні тільки початок початку формування плану протидії російській агресії, яка йде з окупованого півострова, і буде нашим невідкладним завданням на короткострокову перспективу, сказав він.

Постпред розповів також і про інші плани, які визначені його командою на 2018 рік. Зокрема, планується створення центрів надання адміністративних послуг кримчанам на Херсонщині.

З посиленням правоохоронних органів на адмінкордоні одразу ж сприяє нашій ефективній роботі в питаннях протидії злочинності, і протидії посяганню на національну та інформаційну безпеку країни, а також розвитку добробуту в районах, наближених до лінії розмежування з Кримом ... На 2018 рік декілька центрів надання адміністративних послуг буде створено. Це означає, що біометричні паспорти, ID-карти для кримчан будуть видаватися в Чаплинці, Асканії-Новій, можливо в Каховці, Генічеську та Херсоні, зазначив він.

За словами Бабіна, з січня в Адміністрації президента постійно буде знаходитися співробітник від Представництва.

QHA