КИЇВ (QHA) -

Під час робочого візиту президент України Петро Порошенко у США зустрівся з американським лідером Дональдом Трампом. За результатами зустрічі заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко відповіла, чи обговорювали президенти питання так званого «обміну Криму на Донбас».

Про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила, що в мережі активно обговорюються деякі питання щодо даного візиту, у тому числі, і про плани щодо окупованого Криму.

— Чи звучали якісь натяки і «плани» «обміну Криму на Донбас»? Ні! На всіх зустрічах звучала позиція американської сторони про те, що санкції проти РФ повинні тривати до повного відновлення територіальної цілісності України, включаючи повернення Криму і Донбасу. Примітно, що саме в день візиту президента до США були розширені американські санкції проти РФ.

Також Геращенко відповіла, чи обговорювався на зустрічах законопроект про реінтеграцію Донбасу.

— Ні. Ні цей, ні інші законопроекти не обговорювалися. Але тема врегулювання інспірованого РФ конфлікту на Донбасі була однією з ключових. І в цьому контексті було обговорене широке коло питань врегулювання конфлікту і повернення миру на Донбас.

Як повідомляло QHA, Порошенко констатував, що зустріч з президентом Трампом пройшла успішно, а США підтримують територіальну цілісність України і виступають за продовження реформ у країні.

ФОТО: інтернет

QHA