ВАРШАВА (QHA) -

У Польщі співробітниками Агентства внутрішньої безпеки затримано російського шпигуна.

Згідно з інформацією, ім'я затриманого — В. Марек. За даними джерела, агент підтримував контакти з російськими розвідниками під дипломатичним прикриттям в посольстві у Варшаві і надавав інформацію про інвестиції.

Підозрюваний також цікавився діяльністю Міністерства енергетики, зокрема, будівництвом газопроводу "Північний потік — 2".

Чоловік був затриманий минулої п'ятниці. Він був державним службовцем. Як заявив спікер Агентства внутрішньої безпеки Станіслав Зарін, затриманий мав доступ до ключової інформації про енергетичні проекти польського уряду.

Нагадаємо, 17 березня у Лондоні українці вимагали адекватної жорсткої реакції на агресивні дії Кремля, включно із застосуванням бойової хімічної речовини на британській території проти колишнього шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Відзначимо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA