МОСКВА (QHA) -

Передвиборчий штаб телеведучої та журналістки Ксенії Собчак, що оголосила про намір балотуватися у президенти Росії, в повному складі покинула група політтехнолога Олексія Ситникова.

— Сьогодні зранку штаб порожній, Ситников забрав із собою майже дві третини всіх співробітників штабу. Просто тихо пішли і все, сказав співробітник штабу джерела.

Олексій Ситников працював у штабі Бориса Єльцина. У штабі Собчак до його обов'язків увійшли організація роботи штабів на місцях, взаємодія з волонтерами, організація збору підписів. Ситников відомий також як один із політичних консультантів українського політика Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, Ксенія Собчак, яка має намір брати участь у президентських виборах в Росії наступного року, заявила, що з точки зору міжнародного права Крим український.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що висловлювання Ксенії Собчак про територіальну приналежність Криму неправильні «по суті і по формі».

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що українській стороні не слід обривати ініціативи російських політиків, які визнають Крим українською територією, але і не можна втягуватися у ці обговорення до повної деокупації півострова.

Джерело: Коммерсант

QHA