ПАРИЖ (QHA) -

У Парижі в понеділок, 27 березня, почалися слухання за позовом Ощадбанку до Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба «Ощадбанку».

У банку стверджують, що загальна сума позовних вимог складає $ 1 млрд.

Від Ощадбанку в слуханнях беруть участь голова правління Андрій Пишний, директор департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення Андрій Пожидаєв та начальник управління реструктуризації заборгованості Ірина Мудра зі своїм заступником Іриною Кірєєвою.

Для представлення своїх інтересів український державний банк залучив компанію Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan LLP і юридичну фірму «Астерс». Триденні слухання пройдуть у приміщенні Міжнародної торгово-промислової палати (ICC).

Росія, отримавши всі оповіщення, офіційно відмовилася від участі в процесі. [/ Video]

У матеріалах справи понад чотири тисячі сторінок, а доказова база містить повне та аргументоване підтвердження юридичної позиції банку. Позов Ощадбанку — перший позов про втрату активів у Криму, який буде заслуханий не тільки щодо юрисдикції, а також по суті та з точки зору оцінки втрат.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 26 серпня 2016 року український Ощадбанк подав позов проти РФ про компенсацію активів у Криму на суму близько $ 1 млрд. Арбітражний трибунал вирішив не «роздвоювати» процес і не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження, що дозволить значно прискорити розгляд справи.

Зазначалося, що якщо Росія відмовиться від участі в арбітражному розгляді, то позовну заяву Ощадбанку буде розглянуто за прискореним графіком до остаточного слухання.

ФОТО: інтернет

QHA