КИЇВ (QHA) -

Найближчої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) українська делегація планує підняти питання нелегітимності виборів президента Росії в Криму. Про це повідомив заступник глави фракції «Блок Петра Порошенка», член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Він заявив, що Росія перетворює вибори в Криму на фарс.

— Спроба організувати вибори в анексованому Криму — це злочин. Це ставить під сумнів легітимність і так сумнівного президента Путіна. Ви ж знаєте, кого вони оголосять переможцем! Це вже другі вибори після Держдуми, які проводяться в анексованому Криму. Хочу нагадати, що після останніх виборів в Криму до Держдуми, українська делегація домоглася внесення у резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи пункту про те, що після нелегальних виборів на анексованій території Криму — вся легітимність Держдуми поставлена ​​під сумнів. Те ж саме буде з президентом Путіним. Ми маємо ставити питання у ПАРЄ і на всіх міжнародних майданчиках!, — зазначив Гончаренко.

Окрім цього, він додав, що найближча сесія ПАРЄ розпочнеться у квітні.

— Ми обіцяємо, що українська делегація буде обов'язково піднімати це питання. Незаконні вибори в Криму будуть серед ключових питань!

Нагадаємо, в інтерв'ю Радіо Hayat відомий казансько-татарський правозахисник, політичний діяч, активіст, в'язень російських в'язниць Рафіс Кашапов заявив, що якщо Путін переможе на виборах, громадянське суспільство задавлять.

QHA повідомляло, що 5 лютого у Верховній Раді група народних депутатів зареєструвала проект постанови про звернення до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента Росії у тимчасово окупованому Криму.

Джерело: Голос України

QHA