СТАМБУЛ (QHA) -

При затвердженні мандатів нових членів у національних делегаціях за наполяганням української делегації у ПАЧЕС була провалена спроба керівництва Держдуми РФ «протягнути» якогось Шперова Павла, жителя Севастополя, незаконного оголошеного депутатом Держдуми за результатами незаконно організованих "виборів" на тимчасово окупованій території АРК і Севастополя, повідомляє глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Фейсбук:

— Переконливі аргументи українських парламентаріїв, озвучені Денисовою Людмилою (Фракція Народний фронт) і Чубаровим Рефатом (Фракція БПП) знайшли підтримку практично всіх національних делегацій, за винятком Вірменії.

Також Рефат Чубаров уточнив, що «громадянину Шперову довелося покинути пленарне засідання Генеральної Асамблеї ПАЧЕС».

Нагадаємо, на запрошення Великих Національних Зборів Туреччини (парламенту) з 4 по 6 липня у Стамбулі проходить 49-а Генеральна асамблея Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

На асамблеї присутні делегації з України, Туреччини, Албанії, Азербайджану, Росії, Вірменії, Болгарії, Грузії, Греції, Молдови, Румунії та Сербії.

Серед питань на порядку денному — роль парламентів у забезпеченні миру і безпеки у Чорноморському регіоні, розвитку нових і поновлюваних джерел енергії, зміцненні правової основи для економічного зростання і соціальної інтеграції, забезпеченні стійкої системи охорони здоров'я у державах-членах ОЧЕС.

ОЧЕС (Організація Чорноморського економічного співробітництва) — міжурядова організація, що об'єднує 12 держав Причорномор'я і Південних Балкан, створена для розвитку співпраці, миру, стабільності та процвітання країн у басейні Чорного моря.

ФОТО: Фейсбук Рефат Чубаров

QHA